Čestné predsedníctvo | Organizačný výbor | Činovníci | Technické ustanovenia | Sponzori | Víťazi | Fotoalbum | Výsledky | História TJ
     
 
 
Ročník
M do 40
M nad 40

M nad 50

M nad 60
Ž
Ž
I. 1990 Hunčík Marián TJ_Vítkovice 1:13:41 Koplinger Erich Sp.BEZ Blava 1:22:29     Labudová Jana CHZJD Blava 1:44:20  
II. 1991 Hunčík Marián TJ_Vítkovice 1:12:39 Haluza Marián AF Lúka n/V 1:17:23     Seidlová Eva Ing. Spartak Tlmače 1:33:06  
III. 1992 Hunčík Marián Olymp_Praha 1:10:23 Haluza Marián VTJ Žilina 1:17:13 Hána Květoslav Alpak Veselí n/M 1:23:48   Seidlová Eva Ing. Spartak Tlmače 1:32:19  
IV. 1993 Barus Atila Dukla_B.Bystrica 1:11:41 Jura Miroslav Spartak Levice 1:15:27 Koplinger Erich Group 4 Securitas 1:25:21   Berešová Andrea BEZ Bratislava 1:19:17 R  
V. 1994 Križák Ján VTJ_L.Mikuláš_ 1:09:57 Varmuža Vlad. Siema Hodonín 1:17:01 Čepko Ján Spartak Myjava 1:22:22   Seidlová Eva Ing. Spartak Tlmače 1:36:26  
VI. 1995 Bukovjan Vi. Iskra_Otrokovice 1:09:15 Fedorčák Peter KRB Torysa Prešov 1:16:37 Káňa Jiří SP Vrbové 1:17:28   Zuščíková Marta PSB_Brezová p.B 1:37:28  
VII. 1996 Križák Ján Spartak_Myjava 1:08:35_ RT Gallík František Chemosvit Svit 1:18:14 Košťál Ľudovít MŠK Vrbové 1:24:17   Berešová Andrea IAMES Bratislava 1:23:32  
VIII. 1997 Križák Ján AŠK_Skalica_1:09:47 Lukáč Ján PO Senica 1:23:31 Bartko Vl. TJ_Tatrasvit Svit 1:22:42   Zuščíková Marta NOVA S Brezová p.B 1:40:32  
IX. 1998 Findl Ladislav BEZ_Bratislava 1:14:50 Berky Róbert Baník Prievidza 1:15:26 Gažo Štefan Trnava 1:27:33 Páleník Ervin Lok.Trenčín 1:32:54 Blaženiaková N. ŠKP_Ban. Bystrica 1:35:23  
X. 1999 Janiš Roman Drôtovňa_Hlohovec 1:14:14 Berky Róbert Baník Prievidza 1:16:22 Rajec Pavol Joging Dubnica 1:23:08 Páleník Ervin Lok.Trenčín 1:35:14 Budinská Eva OÚ_Poluvsie 1:32:53  
XI. 2000 Findl Ladislav GO_Real_Bratislava 1:18:35 Hudec Ľubomír AK Dolný Pial 1:18:53 Haluza Marián Ing. AMK Nové Zámky 1:23:35 Páleník Ervin Lok.Trenčín 1:43:16 Zuščíková Marta MÚ_Brezová p.B 1:44:00  
XII. 2001 Portašík Peter
AŠK Graf.Skalica
1:18:26
Hudec Ľubomír
AK Dolný Pial
1:19:23
Haluza Marián AMK Nové Zámky 1:22:24 Kaluža Štefan
MŠK Vrbové 1:43:29
Vargašová Michaela AC Malacky
1:34:56
 
XIII. 2002

Králik Eduard Slávia_UK Bratislava
1:13:37

Findl Ladislav GEOREAL Blava 1:19:24 Kaňa Jiří Grafobal Skalica 1:22:01 Koplinger Erich
BBS Bratislava 1:33:39
Hajná Dana
AK Kroměříž 1:24:33
 
XIV. 2003 Králik Eduard Slávia_UK Bratislava
1:16:23
Findl Ladislav GEOREAL Bratislava 1:14:12 R Haluza Marian
AMK Nové Zámky
1:22:40
Petócz Karol
Bratislava
1:37:25
Berešová Andrea
AŠK Inter Bratislava
1:25:14
 
XV. 2004 Králik Eduard
Slávia UK Bratislava
1:12:52
Klimeš Pavol
Čejkovice
1:14:17
Topor Jaroslav
ŠKP Skalica
1:22:14
Gažo Štefan
Trnava
1:32:57
Klimešová Jana
SBK WIKY Kyjov
1:42:47

XVI. 2005

Prešnajder Peter
AŠK Grafobal Skalica 1:14:01

Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
 
XVII. 2006 Križák Ján
AŠK Grafobal Skalica 1:11:36
Bukovian Vlastimil Otrokovice 1:15:30 Topor Jaroslav ŠKP_ Skalica 1:27:52 Bašista Vincent Joging Dubnica 1:28:38 Budinská Eva
OÚ Poluvsie
1:53:07

XVIII. 2007 Moravec Ján, ŠKP_Skalica, 1:15:42 Kucharik Ján, ŽSR_Trenčín, 1:18:23 Gelovič Bartolomej, Maratón klub Rajec, 1:25:29 Bašista Vincent, AK_ Spartak Dubnica n.V., 1:27:47 R

Bérešová Andrea, KRYHA Bratislava, 1:29:57

 

XIX. 2008 Magyar Imrich, AK_Nové_Zámky, 1:14:59 Moravec Ján, AŠK_ Skalica, 1:15:52 Klimeš Pavol, SBK_Kyjov, 1:17:11 R Skačan Stanislav, ProCS Šaľa, 1:33:07 Farkašová Erika, AŠK_ Skalica, 1:37:13  
XX. 2009 Galovič Rastislav Maratón Rajec 1:14:58,0
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
Výsledková listina Majstrovstiev Slovenska
 
XXI. 2010 Arbet Roman Demolex Bardejov 1:14:04 Moravec Ján Spartak Myjava 1:15:36 Klimeš Pavol SBK_Kyjov. 1:23:56 Haluza Marián AMK_Nové Zámky 1:34:45 Šebestian Sylvia Atletika ŠK Skalica 1:34:38  
XXII. 2011 Chawawko Tomasz Grycz Team Polonia 1:16:41 Kucharík Ján ŽSR_Trenčín 1:18:33 Klimeš Pavol SBK_Kyjov 1:22:08 Gallik František Chemosvit Svit 1:34:47 Brezovská Barbora Trenčín 1:38:55  
XXIII. 2012 Arbet Roman Demolex Bardejov 1:17:37 Moravec Ján Spartak Myjava 1:17:50

Polák Jozef OÚ_Hul 1:25:14

Hýrošš Pavel Tatran_Turany 1:40:05 Kleskeňová Jana ŠK_PRERADOSŤ 1:33:53  
XXIV. 2013

Plačko Martin Brezová pod Bradlom 1:16:45

Moravec Ján Spartak Myjava 1:16:59 Hanzlík Ondrej Baník Prievidza 1:25:18 Fašung Peter Prievidza 1:30:47 Hudáková Jitka Trenčín 1:30:47  
XXV. 2014 Magyar Imrich Marathon Bratislava 1:16:20 Moravec Ján Spartak Myjava 1:18:11

Cvičela Ján, AK_Bojničky 1:26:50

Cyprián Marián Dubnica nad Váhom 1:38:02 Sebestian Sylvia, 5. pluk ŠU Žilina 1:29:37  
XXVI. 2015

Ilavský Miroslav Dubnica nad Váhom 1:16:21

Bugáň Vendo Dubnica n.Váhom 1:24:48 Cvičela Ján, AK_Bojničky 1:23:06 Pokorný Ľubomír Znojmo 1:37:22

Kováčová Monika Levice 1:29:00

 
Ročník
M do 40
M nad 40

M nad 50

M nad 60
Ž do 40
Ž nad 40
XXVII. 2016 Picek Radim Olomouc (ČR) 1:17:27 Moravec Ján Spartak Myjava 1:22:21 Pavlacký Jaroslav Trenč. Teplice 1:33:36 Cvičela Ján, AK_Bojničky 1:29:12 Beláková Lucia Sokol Čachtice 1:36:01 Kováčová Monika Levice 1:36:27
XXVIII. 2017

Ilavský Miroslav Dubnica nad Váhom 1:13:01

Plevák Milan Lysá p.Mak. 1:21:04 Pavlacký Jaroslav Trenč.Teplice 1:30:01 Jasek Tadeusz PZWLA Polska 1:32:50 Beláková Lucia Sokol Čachtice 1:27:18 Kubíčková Jana Nové Mesto n.V. 1:50:20
XXIX. 2018            
XXX. 2019

 

         

   
       
       
Čestné predsedníctvo | Organizačný výbor | Činovníci | Technické ustanovenia | Sponzori | Víťazi | Fotoalbum | Výsledky| História TJ